1.    
  2.     Що ви знаєте про ломбарди

Що ви знаєте про ломбарди

03.12.2017

Фото Що ви знаєте про ломбардиБатьківщиною таких кредитних організацій є провінція Ломбардія (Італія). З XIII століття існують контори, де можна отримати позичку, залишивши заставу – вироби з золота або срібла. З того часу кількість ломбардів лише збільшується.

Навіть у часи СРСР були ломбарди, тоді їх реєстрували як підрозділу Держбанку. Сучасні організації пропонують високий рівень обслуговування. Тут використовується сучасна система відеоспостереження, найновіша техніка.

Є кілька різновидів таких компаній. У деяких вам нададуть кредит, якщо залишити в заставу антикваріат або ж коштовності. В інших установах беруть побутову техніку. В деяких випадках можна позичити грошей, залишивши свою машину.

Пропоновані послуги

Ломбард являє собою фінансова установа, яка має багатовікову історію. Головна послуга, що пропонується – кредитування фізосіб. Заставою може виступати як побутова техніка, так і ювелірні вироби.

Клієнти нерідко звертаються в ломбарди, якщо хочуть перевірити, чи є справжніми вироби, дорогоцінні метали. Така послуга пропонується безкоштовно. В деяких випадках можна користуватися послугами, які пропонують партнери мережі. Наприклад, купити комісійні речі.

Як закласти річ у ломбард?

Оформити кредит досить просто, на це потрібно не більше чверті години. Якщо хочете отримати гроші на руки, то візьміть з собою заставу, ІПН і паспорт. Коли те, що ви віддаєте ломбарду, буде оцінено, вам запропонують найкращий тарифний план. При цьому обов’язково враховуються побажання клієнта, його потреби.

Часові рамки

Найчастіше кредити видають на 1 місяць, але клієнтам пропонується можливість кілька разів продовжувати договір. Що стосується умов кредитування, то вони залишаються незмінними. У середньому кредитні ставки складають 0,7% щодня. Багато що визначається статусом клієнта.

Викуповуємо назад

Будь-яку річ, яку ви заклали в ломбард, можна викупити. Зробити це можна, поки діє кредитний договір. Потрібно лише виплатити тіло кредиту, а також відсотки, які були нараховані за той час, що ви фактично використовували позикові кошти.

Щоб здійснити викуп, потрібно взяти договір (оригінал!), а також паспорт. Якщо термін кредиту закінчився, то можна викупити річ, залишену в заставу, за 7 наступних днів.

Написати коментар