1.    
  2.     Як користуватися послугами ломбарду

Як користуватися послугами ломбарду

06.09.2017

На сьогоднішній день ломбарди неймовірно популярні серед людей. Однак існують і такі люди, які не знають, як здійснювати угоди в подібних організаціях. У цій статті ми відповімо на хвилюючі питання тих людей, які ще жодного разу не відвідували таку організацію, як ломбард.

Отже, ломбард має на увазі під собою організацію, яка дозволяє отримати кошти за певний товар. В даному випадку він не викуповує товар у людини, а забирає з можливістю викупу. Зазначимо, що протягом певного часу людина має можливість забрати свою річ за номінальною ціною. Якщо ж в даний період товар не викуплений, він виставляється ан продаж, а у клієнта ломбарду починає зростати сума викупу. Якщо ви хочете скористатися послугами ломбарду, вам необхідно знати деякі нюанси.

1. Визначте товар та суму. Отже, перш ніж відправитися в ломбард техніки Золота Скриня, необхідно визначити товар, які ви хочете закласти, а також яку суму ви хочете за нього отримати. В даному випадку ви зможете швидко здійснити аналіз.

2. Попередня оцінка товару. Прийшовши в ломбард співробітники організації назвуть вас його вартість. Зазначимо, що оцінити товар ви можете попередньо і по телефону. Так, ви заощадите свій час і зможете зателефонувати певну кількість ломбардів, щоб знайти найбільш вигідний варіант.

3. Підписання договору. Якщо вас влаштували умови ломбарду важливо не тільки здати товар і отримати гроші, але й підписати відповідний договір.

4. Погашення кредиту. Якщо ви хочете все-таки викупити закладений товар, необхідно до зазначеного терміну прийти в організацію і погасити кредит. Якщо у вас немає коштів, товар буде виставлений на продаж. Але і в цьому випадку ви зможете його викупити, проте кожен день на вартість ще будуть нараховуватися відсотки.

Як видно механізм роботи ломбарду досить простий, тому у вас не повинно виникнути проблем у ході виконання даної роботи.

Написати коментар