1.    
  2.     Як не потрапити на шахраїв в ломбарді

Як не потрапити на шахраїв в ломбарді

08.01.2018

Фото Як не потрапити на шахраїв в ломбардіНа сьогодні, коли технології активно розвиваються, багато дій можна здійснювати в режимі «онлайн». Так, наприклад, сьогодні є можливість скористатися послугами онлайн ломбарду. Це набагато зручніше, адже не доведеться витрачати час на похід в ломбард, щоб дізнатися розцінки, які товари є в наявності і так далі. До речі, консультації онлайн ломбардах – безкоштовні. А в цій статті ми розповімо, як не потрапити на шахраїв користуючись онлайн ломбардом.

Врахуйте наступне:

Перше, на що ви звернете увагу в онлайн ломбарді – сайт. Сайт повинен бути добре розроблений, зручно оформлений. Там має бути вся інформація про ломбарді, його умови і вся необхідна інформація для ознайомлення клієнта з ломбардом. Також, там повинна бути можливість створити свій особистий кабінет. Сайт повинен бути зручним, щоб клієнту було приємно користуватися ним.

Щоб вас не змогли обдурити, онлайн ломбард повинен підтвердити свій статус. Ви або просіть у організації документи, або ліцензію. Крім цього, ви можете прочитати відгуки тих, хто вже співпрацював з даними ломбардом та дізнатися, чи задоволені вони цим співробітництвом чи ні. Це допоможе знизити ризик того, що вас обдурять.

Також в ломбарді повинні бути гарні розцінки, щоб ви як клієнт не віддавали товар за копійки, а за його вартістю. Для цього спочатку треба проконсультуватися з фахівцем, щоб він оцінив в яку суму вийде товар, і тоді ви для себе вирішите, вас влаштовує сума, яку вам пропонують, або ж це занадто мало.

Не забувайте, що дуже важливо, щоб ломбард мав свою точку в місті, оскільки тоді ви побачите, вам варто зв’язуватися з такою організацією, або ж це більше схоже на якийсь обман. Оцініть саме приміщення. Також важливо, щоб у ломбарді було портфоліо товарів, які продаються – це доведе, що дана організація користується попитом.

Підіб’ємо підсумки:

Здача чого-небудь – це справа не з простих, тут потрібно врахувати всі деталі, і найважливіше – не потрапити на шахраїв. Тому, якщо ви скористаєтеся нашими порадами, то успішно обменяете або здасте що в ломбард, без втрати грошових коштів.

Написати коментар