1.    
  2.     Як вибрати автоломбард

Як вибрати автоломбард

15.06.2017

Як вибрати автоломбардПри виборі автоломбарду необхідно відштовхуватися не тільки від умов співпраці, які в ньому пропонують. Щоб ваш транспорт був збережений в цілості, потрібно звернути увагу на ряд додаткових нюансів. Автоломбард – це прекрасний вихід для багатьох власників особистого транспорту при необхідності терміново отримати гроші в борг. Тому його послуги користуються великим попитом, а критерії вибору хвилюють багатьох сучасних людей.


Що важливо врахувати?

Експерти радять звернути увагу при виборі автоломбарду на три важливих моменти:

Репутація. Вона складається з двох частин – строк діяльності та відгуки користувачів. Чим довше надає послуги організації, тим безпечніше співпрацювати з нею. Адже солідний термін роботи свідчить про те, що люди довіряють компанії і активно користуються її послугами. Відгуки про якість їх надання можна відшукати в інтернеті, але довіряти варто тільки незалежним форумів і сайтів оцінок.

Умови зберігання авто. Перед тим, як залишати ТЗ під заставу, необхідно переконатися, що для нього створена приємна обстановка. Місце обов’язково повинно бути закритим і охоронюваним, запобігати вплив зовнішніх факторів на авто (наприклад, погодних умов).

Договір. У ньому обов’язково зазначаються дані про стан ТЗ на момент здачі його в ломбард (наявність пошкоджень, показання спідометра і т. д.). Також важливо звернути увагу на строки погашення боргу і умови їх можливого продовження.

Таким чином, враховуючи вищенаведені рекомендації, кожен власник особистого автомобіля зможе вибрати гідну організацію, захистити свої інтереси та убезпечити ТЗ від пошкоджень.

Написати коментар